Партнери

За Україну!

Рівненщина спортивна [Випуск № 967]

Волейбол. Жінки. «Регіна-МЕГУ» націлилася на Суперлігу

Друге місце за два тури до завершення фінального етапу чемпіонату України у вищій лізі посідає рівненська жіноча команда «Реґіна-МЕГУ». У чергових матчах наші дівчата несподівано легко двічі переграли на виїзді «Сєвєродончанку»-2 з Сєвєродонецька.

І у суботу, і наступного дня «Реґіна-МЕГУ» виявилася сильнішою за своїх суперниць з однаковим рахунком 3:0. 20 березня рахунок по партіях був 25:15, 25:11 та 25:15 на користь нашої команди. У неділю суперник чинив сильніший опір, однак жодної партії господаркам рівнянки й цього разу не подарували — 25:23, 25:14 та 25:19.

У іншій парі четвертого туру євпаторійська «Керкінітіда» та вінницький «Медуніверситет-Олімп» поділили перемоги — 3:0 та 2:3. Таким чином, наразі «Реґіна-МЕГУ» посідає друге місце серед чотирьох команд, що беруть участь у фінальному етапі змагань. У рівнянок 17 очок. Лідирує «Керкінітіда», у якої 20 пунктів. Третє місце у вінницького «Медуніверситету-Олімпу», що відстає від нашої команди на два очки. Останньою йде «Сєвєродончанка-2» — 6 очок.

Нагадаємо, що за регламентом чемпіонату перша команда вищої ліги потрапляє до Суперліги напряму. Друга та третя — зіграють стикові матчі з невдахами найвищого дивізіону українського волейболу.

Павло ДУТКО.

Баскетбол. «Пульсар» й далі передостанній

Двох поразок поспіль протягом тижня зазнав рівненський «Пульсар» в турнірі Суперліги. Спочатку підопічні Михайла Переверзія без варіантів поступилися в Одесі, а потім на власному майданчику програли також і южненському «Хіміку».

19 березня. БК «Одеса» — «Пульсар» — 104:71 (27:16, 29:21, 25:12, 23:22).

23 березня. «Пульсар» — «Хімік» — 71:74 (17:22, 20:18, 17:12, 17:22).

Якщо у Одесі перевага гостей була більш ніж переконливою, то у грі проти «Хіміка», який як і наша команда проводить не найкращий свій сезон, «Пульсар» мав усі шанси перемогти. За п’ять хвилин до завершення наша команда в черговий раз наздогнала гостей і повела в рахунку, але у вирішальний відрізок гри сильнішими виявилися суперники. Найрезультативнішим в Одесі у складі «Пульсара» був Віктор Герасимчук — 19 очок. У матчі проти южненців 22 очки для рівнян заробив Ілля Шемосюк.

У турнірній таблиці «Пульсар» й надалі продовжує залишатися передостаннім — 4 перемоги в 22 матчах та 26 очок. Лідирує в чемпіонаті криворізький «Кривбасбаскет» — 41 очко. На одне очко менше та гра у запасі — у київського «Будівельника». Наступний матч «Пульсар» проведе в суботу, 27 березня, у Рівному проти львівської «Галичини». Початок — о 16.00.