Партнери

За Україну!

Рівненщина спортивна [Випуск № 954]

Розгромні поразки «Пульсара»

Продовжує розчаровувати своїх прихильників рів­ненський «Пульсар», який протягом останніх днів зазнав ще двох поразок у регулярному чемпіонаті Суперліги. Спочатку наша команда на власному майданчику без шансів поступилася БК «Одеса», а потім в західноукраїнському дербі була розгромлена львівською «Галичиною». Не дивно, що, демонструючи такі результати, «Пульсар» посідає одне з останніх місць в турнірній таблиці Суперліги.

«Пульсар» — БК «Одеса» — 71:92 (20:23, 18:23, 16:22, 17:24).

18 грудня. 18.30. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ-4. 700 глядачів.

Судді: С.Чайковський, О.Закревський, В.Ісаченко.

Рівне: Дубнюк (24 хвилини, 8 очок), Шемосюк (30, 6), Артимович (35, 11), Улянко (33, 32), Антонець (25, 3), Шелуха (19, 4), Рябінін (9, 1), Полторацький (21, 6). Тренер: Михайло Переверзій.

Одеса: Юшкін (23, 8), Колмен (25, 10), Блессінгейм (27, 14), Хілл (27, 13). Фрасенюк (6, 0), Дженнінгс (2, 0), Де-Гроут (33, 25), Подолян (19, 6), Балашов (34, 16). Тренер: Віталій Лебединцев.

«Галичина» — «Пульсар» — 86:54 (15:11, 17:18, 26:15, 28:10).

21 грудня. 18.00. Львів. 457 глядачів.

Судді: Б.Шульга, О.Нагорний, О.Біда.

Львів: Бойович (13, 4), Вільямс (29, 16), Люботіна (15, 1), Тасовскі (13, 3), Кухарський (1, 2), Кіт (2, 0), Зубрицький (28, 8), Лемик (17, 15), Фінн (16, 9), Полюляк (4, 0), Мак Інтош (27, 14), Корочків (29, 14). Тренер: Михайло Увалін.

Рівне: Гусаківський (20, 3), Дубнюк (28, 18), Ковалевський (25, 1), Коваль (9, 9), Улянко (25, 9), Антонець (25, 6), Шелуха (28, 3), Рябінін (19, 2), Полторацький (17, 3). Тренер: Михайло Переверзій.

У грі проти одеситів баскетболісти «Пульсара» на рівних провели лише стартову десятихвилинку, але й її виграли гості — 20:23. Далі ж БК «Одеса» поступово лише збільшував свою перевагу. Четвірка темношкірих американських легіонерів гостей цілком переважала рівнян за рівнем майстерності, а старань одного Павла Улянка, який, до речі, став найрезультативнішим гравцем матчу в складі обох команд, виявилося замало для вдалого для «Пульсара» підсумку двобою. На велику перерву команди пішли за рахунку 38:46 на користь БК «Одеса». Ще більшою була перевага підопічних Віталія Лебединцева в другій половині гри. У підсумку матч завершився перемогою гостей з різницею в 21 очко — 71:92.

Найрезультативнішим у складі переможців виявився Джон Де-Гроот — 25 очок. На рахунку Павла Улянка — 32 пункти.

Ще гірше для рівнян завершилася виїзна гра проти львівської «Галичини». «Пульсарівці» досить довго не дозволяли львів’янам піти у відрив. Перша половина гри закінчилася обнадійливо для рівнян — 32:29 на користь суперника. А от на подальшу боротьбу сил у підопічних Михайла Переверзія не вистачило. Як наслідок — поразка з принизливим рахунком 54:86.

Найкращим за кількістю набраних очок у «Пульсара» був Анатолій Дубнюк — 18, у «Галичини» — Нік Вільямс — 16.

Прикро спостерігати, як з року в рік деградує краща баскетбольна команда області — «Пульсар», котра колись могла на рівних боротися, а найголовніше, перемагати будь-якого суперника в Україні. З того часу всі команди постійно прогресували, розвивалися, шукали нових кваліфікованих виконавців для підсилення гри, і лише наша залишалася на місці. Тому не варто дивуватися невдалій грі рівнян в Суперлізі цього сезону. Здобувши лише одну перемогу та зазнавши 11 поразок, «Пульсар» з 12 очками посідає 13 місце серед п’ятнадцяти команд чемпіонату. І на значне поліпшення турнірного становища підопічним Михайла Переверзія наразі навряд чи варто сподіватися. Лідером чемпіонату й надалі залишається запо­різький «Ферро-ЗНТУ» — 22 очки.

Результати інших матчів чергових турів Суперліги: МБК «Миколаїв» — «Будівельник» — 86:96, «Дніпро-Азот» — «Говерла» — 85:91, «Ферро-ЗНТУ» — «Хімік» — 106:61, БК «Київ» — БК «Одеса» — 67:75, «Грифони» — «Говерла» — 72:76, «Дніпро» — «Азовмаш» — 84:76.

У середу, 30 грудня, рівненський «Пульсар» у рамках Кубка ліги на власному майданчику прийматиме івано-франківську «Говерлу». Початок гри — о 18.30.

МФК «Рівне-ДЮСШ-4» не зупинити

Продовжує переможну серію на усіх фронтах МФК «Рівне-ДЮСШ-4». Протягом останнього тижня рівняни здобули ще дві переконливих перемоги. Спочатку в матчі чемпіонату наша команда розібралася з львівським АК «Лембергом», а за кілька днів гарантувала собі місце в «Фіналі восьми», перемігши ковельський «Шанс-Авто» в матчі-відповіді 1/8 фіналу кубка України на власному майданчику.

МФК «Рівне-ДЮСШ-4» — АК «Лемберг» — 5:1 (2:0).

19 грудня. 14.00. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ-4. 200 глядачів.

Судді: С.Конюхов (Житомир), В.Фурман (Чернівці), О.Дем’янюк (Рівне).

Рівне: Колодюк — Волох, Жак, Петрик, Басюк, Дармовіс-к, Ситник, Прислупський, Кручок.

Львів: Янч — Гера, Майорчак-к, Скрильов, Онищук, Хіреш, Храмов, Надопта, Коваль, Чабан, Мороз. Запасний: Іляш.

Голи: Волох (7), (27), Дармовіс (18), Басюк (31), (35), Скрильов (37).

На 37-й хвилині Кручок не реалізував пенальті.

Попередження: Храмов (29), Жак (38).

Впевнено обігравши львів’ян на власному майданчику, МФК «Рівне-ДЮСШ-4» закріпився на четвертому місці в турнірній таблиці групи «А» першої ліги.

У рівнян гру проти АК «Лемберга» через проблеми зі здоров’ям пропускали основний голкіпер Павло Чемерис та Роман Дацюк. Але й без цих гравців господарі легко впоралися з суперниками. Протягом усього матчу підопічні Юрія Баховського володіли перевагою, яку, втім, до перерви втілили у забиті м’ячі лише двічі — на 7 та 18 хвилинах свої шанси використали Роман Волох та Павло Дармовіс. На 27 хвилині Волох відзначився вдруге. А потім настав час Вадима Басюка, який протягом чотирьох хвилин також оформив «дубль» — 5:0. Зробити рахунок ще більш переконливим на 37 хвилині міг молодий Володимир Кручок, який пробивав 6-метровий штрафний удар, але з його «пострілом» голкіпер АК «Лемберг» Роман Янч впорався. Одразу після цього львів’янин Василь Скрильов потужним ударом здалеку відіграв один м’яч, встановивши остаточний рахунок матчу — 5:1.

Результати інших матчів 7 туру: «Київ-Уніспорт» — «Планета-НУХТ» — 1:3, «Каменяр-ТВД-2» — «Шанс-Авто» — 10:12, «Динамо» — «Львівхолод» — 1:0.

У середу, 23 грудня, гравці МФК «Рівне-ДЮСШ-4», перемігши на власному майданчику ковельський «Шанс-Авто» у матчі-відповіді 1/8 фіналу кубка України — 6:2, офіційно пробилися до «Фіналу восьми» цього турніру. М’ячі у складі МФК «Рівне-ДЮСШ-4» забивали — Павло Дармовіс (два), Тарас Прислупський, Роман Волох, Вадим Басюк та Дмитро Ситник. Нагадаю, що й тиждень тому, в першій грі між цими командами перемогу святкували рівняни — 10:3.

У суботу, 26 грудня, у грі чемпіонату рівняни у Львові зустрінуться з аутсайдером нашої групи — «Львівхолодом».

Волейбол. Жінки. «Реґіна-МЕГУ» побореться за медалі

Двічі обігравши на власному майданчику аутсайдера групи «А» білоцерківський «Спортліцей-Університет», волейболістки рівненської «Регіни-МЕГУ» посіли друге місце за підсумками першого етапу чемпіонату України серед команд вищої ліги, що дозволило їм пробитися до фінального турніру. На початку наступного року рівненські дівчата, разом з іще трьома клубами боротимуться за місця у Суперлізі.

Жодного іншого результату, окрім впевнених перемог в матчах з командою з Білої Церкви, вболівальники від «Регіни-МЕГУ» не очікували. Наші волейболістки виправдали сподівання прихильників. 19 грудня господарки перемогли з рахунком 3:0 (25:23, 25:15, 25:15), а наступного дня трохи розслабилися, і дозволили «Спротліцей-Університету» взяти один сет — 3:1 (23:25, 25:11, 25:16, 25:14).

Ще раніше місце в фіналі від групи «А» собі гарантував вінницький «Медуніверситет-Олімп», який достроково посів перше місце.

Фінальний турнір відбуватиметься в лютому-квітні наступного року і складатиметься з чотирьох турів.

Міні-футбол. Костопільчани — чемпіони області

У неділю, 20 грудня, у спорткомплексі ДЮСШ-4 міста Рівне були зіграні матчі фінальної частини чемпіонату області з міні-футболу серед збірних команд районів і міст.

Переможцями стали гравці команди Костопільського району, які у фіналі обіграли збірну Млинівщини. Основний час гри завершився унічию — 1:1, а після матчеві пенальті краще виконали костопільчани — 8:7. Третє місце посіли представники Гощанського району, які обіграли команду міста Кузнецовськ — 5:3. У матчі за п’яте місце Березнівський район був сильнішим за Рівненський — 4:2.

Усього участь у чемпіонаті взяли 15 команд з міст та районів Рівненської області.

Павло ДУТКО. Е-mail: dutco # mail.ru