Партнери

За Україну!

Рівненщина спортивна [Випуск № 953]

«Говерлу» не підкорили

В Івано-Франківську місцева «Говерла» впевнено обіграла рівненський «Пульсар» з рахунком 91:61 (23:16, 31:14, 12:11, 25:29).

«Говерла»: Фрейзер — 27 очок + 14 підбирань; Спаркс — 19 очок + 6 передач + 4 підбирання; Кудрявцев — 10 очок + 6 передач; Ревзін — 10 очок + 5 підбирань + 2 передачі.

«Пульсар»: Улянко — 20 очок + 5 підбирань + 3 передачі; Дубнюк — 16 очок + 4 підбирання; Шемосюк — 9 очок + 3 підбирання + 2 передачі.

Матч розпочався з несподіваного ривка гостей — 5:0. Усі очки у своїй команді набрав досвідчений Анатолій Дубнюк. Утім, це був єдиний епізод у грі, коли «Пульсар» був попереду. Надалі господарі перехопили ініціативу й не віддавали лідерства впродовж 38 хвилин. І якщо в середині першої 10-хвилинки на майданчику точилася відносно рівна боротьба, то до кінця періоду «говерляни» почали нарощувати перевагу. Відтак після першої чверті на табло майорів рахунок 23:16 на користь підопічних Євгена Мурзіна.

Цікаво, що пожвавлення гри франківців припало на перший вихід на майданчик новачка клубу Дерела Такера. Він вдало увійшов у гру, склавши відмінний дует з Майком Фрейзером. Останній освоївся у трисекундній зоні. Власне, у другій чверті він просто змів «високих» рівненської команди Полторацького та Дубнюка. Яскраве підтвердження цього — чотири красиві слем-данки під кільцем «Пульсара», які просто деморалізували суперників. Тут також варто віддати належне й партнерам Фрейзера, особливо Спарксу та Кудрявцеву, які вдало асистували могутньому канадському форварду. Саме завдяки його зусиллям перевага «ведмедів» уже наприкінці першої половини сягнула більш як двадцяти очок — 54:30.

У другій половині, маючи комфортну перевагу, гравці «Говерли» значно збавили оберти. Більше відпочивали, аніж грали, Фрейзер, Спаркс та Кудрявцев. Натомість на майданчику одержали більше ігрового часу українці, а також новачок Такер. Відповідно третя 10-хвилинка вийшла не такою яскравою, як попередні два періоди. Проте розрив у «плюс 20» господарі все ж зберегли (66:41). Щодо гри «Пульсара», то в гостей активними діями відзначався лише Павло Улянко (11 очок) та Ілля Шемосюк (7). Решта — відверто програвала в класі опонентам.

Четверта чверть стала логічним завершенням матчу, у якому «говерляни» досить несподівано перемогли з такою відчутною перевагою. 91:61 — такий підсумок гри територіальних сусідів у другому поспіль західноукраїнському дербі для франківців, які здобули першу домашню перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги.

Наразі «Пульсар» посідає передостаннє 14 місце в турнірній таблиці Суперліги — 10 очок. Лідирує, як і раніше, запорізький «Ферро-ЗНТУ» — 20 пунктів.

Наступний матч «Пульсар» проведе у п’ятницю, 18 грудня, у Рівному проти БК «Одеса». Початок гри - о 18.30.

Міні-футбол. За півкроку до «Фіналу восьми»

МФК «Рівне-ДЮСШ-4» з кожною наступною грою сезону набирає обертів і виглядає дедалі потужніше. Усе рідше уболівальники згадують невдалий старт клубу, розмірковуючи тепер про шанси рівнян на повернення до вищої ліги. Впродовж останніх днів наша команда здобула ще дві перемоги. Гравці МФК «Рівне-ДЮСШ-4» спочатку обіграли в матчі чемпіонату столичну команду «Планета-НУХТ», що дозволило підопічним Юрія Баховського злетіти з останнього одразу на п’яте місце в турнірній таблиці, а потім познущалися над ковельським «Шансом-Авто» в першому матчі 1/8 фіналу кубка України, фактично гарантувавши собі вихід до «Фіналу восьми».

«Планета-НУХТ» — МФК «Рівне-ДЮСШ-4» — 3:5 (2:2).

13 грудня. 14.00. Київ. 150 глядачів.

Судді: Ю.Зорін (Жовті Води), О.Маланчій (Кременчук), Г.Гора (Київ).

Голи: Мамай (1), (6), Аксьонов (40) — Волох (5), (30), Ситник (15), Чемерис (39), Дармовіс (40).

Попередження: Василько (3), Ніфталієв (12) — обидва — «П-Н».

У виїзній грі проти «Планети-НУХТ» МФК «Рівне-ДЮСШ-4» продемонстрував справжній характер, здобувши перемогу в Києві, двічі по ходу зустрічі поступаючись в рахунку.

Уже на 1 хвилині Олег Мамай надіслав м’яч у ворота рівнян. За чотири хвилини Роман Волох відновив рівновагу, але протрималася вона не довго — все той же Мамай забив вдруге. Та все ж на перерву команди пішли за нічийного результату — на 15 хвилині відзначився Дмитро Ситник.

В середині другої половини гри Роман Волох оформив дубль, вперше вивівши вперед МФК «Рівне-ДЮСШ-4». Господарі кинулися відіграватися, але на 39 хвилині отримали четвертий гол у власні ворота. На заключній хвилині команди обмінялися забитими м’ячами, що не завадило підопічним Юрія Баховського відсвяткувати другу поспіль перемогу в чемпіонаті та значно покращити своє турнірне становище.

А у середу, 17 грудня, МФК «Рівне-ДЮСШ-4» в першому матчі 1/8 фіналу розіграшу кубка України в Ковелі розгромив «Шанс-Авто» — 10:3. М’ячі у складі рівнян забивали Роман Волох (два), Вадим Жак (три), Едуард Петрик, Павло Дармовіс, Вадим Басюк, Дмитро Ситник та Тарас Прислупський.

Матч-відповідь, який відбудеться в Рівному 23 грудня, схоже, перетвориться у просту формальність. «Фінал восьми», до якого потраплять команди, що пройдуть раунд 1/8 фіналу кубка України відбудеться орієнтовно в лютому наступного року.

У суботу, 19 грудня, МФК «Рівне-ДЮСШ-4» в матчі чемпіонату прийматиме на власному майданчику львівський «АК» Лемберг». Початок гри - о 14.00.

Сторінку підготував Павло ДУТКО. Е-mail: dutco@mail.ru