Партнери

За Україну!

Рівненщина спортивна [Випуск № 947]

«Пульсар» втрачає перемогу

Ніяк не вдається здобути першу перемогу в новому сезоні української Суперліги баскетболістам рівненського «Пульсара». Минулого понеділка в надзвичайно драматичній грі наша команда була близькою до цього, але все ж поступилася БК «Київ».

«Пульсар» — БК «Київ» — 61:64 (8:22, 21:20, 21:6, 11:16).

26 жовтня. 18.30. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ-4.

Рівне: Строілов (15 хвилин, 3 очки), Дубнюк (28, 3), Шемосюк (35, 18), Артимович (22, 2), Улянко (33, 9), Антонець (30, 14), Шелуха (11, 5), Рябінін (4, 0), Полторацький (18, 7). Тренер: Михайло Переверзій.

Київ: Пустозвонов (36, 7), Лукашов (26, 10), Дмитренко (8, 2), Отверченко (19, 15), Липовий (34, 10), Салтовець (18, 5), Кравцов (34, 12), Брянцев (21, 3). Тренер: Віталій Черній.

БК «Київ» уже не є тою грізною командою, що впродовж багатьох років вела боротьбу за чемпіонство в українському баскетболі. Останнім часом керівництво клубу робить ставку переважно на молодь, відмовившись від послуг легіонерів. Кияни встигли зазнати вже двох поразок у новому сезоні. Тому «Пульсар» мав усі шанси обіграти такого суперника.

Початок гри виявився жахливим для рівнян. У гравців «Пульсара» не пішли кидки, внаслідок чого вже в середині першої чверті вони поступалися 1:13. Закінчилася чверть з рахунком 8:22. До великої перерви попри всі намагання підопічні Михайла Переверзія змогли відіграти лише одне очко. Інша річ — третя чверть. Цей часовий відрізок господарі провели відмінно. Солідна, як спочатку здавалося, перевага киян почала танути на очах. Чудово ці хвилини провели Павло Улянко та Дмитро Антонець. «Пульсар» вийшов уперед, але кияни змогли повернути собі лідерство. Однак після точного дальнього кидка Іллі Шемосюка на останній секунді чверті рівняни знову повели в рахунку — 50:48.

На початку заключної десятихвилинки господарі збільшили свою перевагу — 55:50. На жаль, далі події розгорталися не на користь нашої команди. Гості досить швидко відігралися і, краще провівши заключні хвилини поєдинку, святкували перемогу — 61:64.

Найкращим за набраними очками у складі рівнян був Ілля Шемосюк — 18 пунктів. На чотири менше набрав Дмитро Антонець. У переможців 15 очок заробив Руслан Отверченко.

Таким чином, гравці рівненського «Пульсара» знову змогли потішити уболівальників видовищною грою, але аж ніяк не позитивним результатом.

Наразі «Пульсар» продовжує посідати одне з останніх місць в турнірній таблиці, не здобувши ще жодної перемоги.

Наступний матч рівненський «Пульсар» проведе у суботу, 31 жовтня, на виїзді проти МБК «Миколаїв».

«Славія» святкує перемогу

Лише останній тур визначив чемпіона області з футболу, а також переможця турніру серед команд другої ліги. Тріумфаторами стали відповідно рівненська «Славія» та великоомелянська «Фортуна».

Перша ліга. 22 тур. 25 жовтня.

«Ізотоп-РАЕС» — «Случ» — 1:1, «Маяк» — ФК «Вельбівне» — 3:0 (технічна поразка), «Гоща-АМАКО» — «Хімік» — 1:0, «Сокіл» — «Славія» — 1:5.

Боротьбу за чемпіонство вели «Славія» та березнівський «Случ», які перед останнім туром мали однакову кількість очок і обоє грали на виїзді. «Славія» без жодних проблем розібралася в Радивилові з «Соколом» — 5:1. А от у березнівчан суперник був значно складнішим. Команда з Кузнецовська й сама ще не так давно вела боротьбу за чемпіонство, і тому матч переможця не виявив — 1:1, що дозволило рівненській «Славії» вперше у своїй історії здобути титул чемпіона області з футболу.

Друга ліга. 22 тур. 24-25 жовтня.

ФК «Гоща» — «Фіалка» — 1:3, «МлинКов» — «Полісся» — 3:2, «Водник» — «Фортуна» — 2:3, «Сатурн» — ФК «Смига» — 3:0 (технічна поразка), «РОКО-Городок» — «Горинь» — 3:0 (технічна поразка), «Горизонт» — «Енергія» — 2:2.

***

У першій лізі чемпіонату області з наступного сезону виступатимуть «Фортуна» (Велика Омеляна), «Енергія» (Володимирець) та «РОКО-Городок» (Городок).

Завершиться сезон 2009 року в суботу, 31 жовтня, коли визначиться володар Суперкубка області. У Рівному на стадіоні «Авангард» цього дня між собою зіграють чемпіон — рівненська «Славія» та володар кубка — «ОДЕК» (Оржів). Початок матчу — о 14.30.

10. ФК ВЕЛЬБІВНЕ (Вельб.)* 18 1 2 15 12-57 1

* згідно з рішенням Апеляційного комітету РОФФ №3-09 від 01.10.2009 р. у матчі №85 «ОДЕК» (Оржів) — «Славія» (Рівне) від 06.09.2009 р. команді «Славія» (дорослий склад) зараховано технічну поразку (0:3).

* згідно з п. 3.13 Регламенту змагань команді «Вельбівно» з турнірної таблиці знято 4 очки за неявки на матчі юнацької команди проти «Ізотоп» (30.08.09), «Случ» (27.09), «Волинь-Ц.» (11.10), «Маяк» (25.10).

Бомбардири: Анатолій Борейчук («Маяк») — 12 (4 — з пенальті), Андрій Давидюк («ОДЕК») — 11.

(п. 3.13 Регламенту сезону 2009 р.)

Бомбардири: Віталій Брикса («Енергія») — 36 (5 — з пенальті), Андрій Малиш («РОКО-Городок») — 21 (3).

Волейбол. «Реґіна-МЕГУ» нокаутує ліцеїсток

Двома перемогами з однаковим рахунком 3:0 завершився візит рівненської «Регіни-МЕГУ» до Білої Церкви, де вона провела зустрічі проти місцевого «Спортліцею-Університету».

Команда з Білої Церкви ще до початку чемпіонату рахувалася аутсайдером нашої групи, тому особливих питань впевнені перемоги рівнянок ні в кого не викликали. У суботу, 24 жовтня, рахунок за партіями був 25:20, 25:16 та 25:22 на користь нашої команди. Наступного дня «Реґіна-МЕГУ» виглядала ще переконливішою — 25:22, 25:15 та 25:17.

Наступний тур згідно з календарем рівнянки пропускатимуть. Знову вийде на майданчик «Реґіна-МЕГУ» аж 5-6 грудня, коли прийматиме «Медуніверситет-Олімп» з Вінниці.

Міні-футбол. Шанс для МФК «Рівне»

Стартував сезон у першій лізі чемпіонату України з міні-футболу. У своєму дебютному матчі МФК «Рівне» зіграв унічию в Ковелі в поєдинку проти команди «Шанс-Авто». Гра склалася дуже непросто для нашої команди, яка двічі поступалася в рахунку, але змогла уникнути поразки.

«Шанс-Авто» — МФК «Рівне» — 3:3 (2:0).

24 жовтня. 15.00. Ковель. 400 глядачів.

Судді: А.Лютий, С.Пашковський, Л.Литвинчук (усі — Львів).

Голи: Данилюк (14), (30), Бобилєв (17) — Жак (24), Волох (28), (32).

Попередження: Кашуба (23) — «Ш-А».

Перший тайм зустрічі був невдалим для рівнян, котрі програли з рахунком 0:2. На початку другої половини Вадим Жак та Роман Волох змогли вирівняти становище — 2:2. Ще за дві хвилини завдяки точному ударові Івана Данилюка господарі знову були попереду. Та все ж останнє слово було за рівнянами — Волох оформив дубль, а гра завершилася внічию — 3:3.

Окрім МФК «Рівне» та «Шансу-Авто», в нашій групі першої ліги виступають ще вісім колективів. Це — київські «Планета-НУХТ», «Київський метрополітен» та «Київ-Уніспорт», львівські «АК» Лемберг», «Львівхолод» та «Динамо», «Меркурій» (Чернівці) та «Каменяр-ТВД-2» (Дрогобич).

У суботу, 31 жовтня, МФК «Рівне» на власному майданчику прийматиме команду «Київ-Уніспорт». Початок гри — о 12.00.

Футбол.  Потренувалися на аматорах

Останній у нинішньому році домашній матч «Верес» проводив проти здолбунівської команди «Волинь-Цемент», яка виступає в чемпіонаті Рівненської області, у рамках групового турніру кубка ліги. Як і очікувалося, рівняни здобули переконливу перемогу, а разом з нею — місце в 1/8 фіналу змагань.

«Верес» — «Волинь-Цемент» — 5:0 (2:0).

27 жовтня. 14.00. Рівне. Стадіон «Авангард». 200 глядачів. 15 градусів. Оцінка поля - 3.

Судді: Ю.Суряк (Львів), А.Папірович (Хмельницький), Є.Яковлєв (Київ).

Голи: Манасян (14), Поліщук (32), (46), Бєлов (86), Власюк (90+1).

Попередження: Войтович (21), Бєлов (41), Манасян (63) — Довгалець-старший (41), Ткачук (64).

Різниця команд у класі була дуже відчутною, що й підтвердив підсумковий рахунок. Окрім п’яти забитих м’ячів, підопічні Андрія Ковтуна втратили ще велику кількість моментів, що виникали поблизу воріт Миколи Фокіна ледь не щохвилини.

Вийшли вперед рівняни на 14 хвилині, коли Сергій Дячук пройшов правим флангом, виконав навіс в центр штрафної площі, де Арсен Манасян вистрибнув вище всіх і точно пробив головою у правий нижній кут воріт. Потім двічі ударами здалеку відзначався Олександр Поліщук, який забив уже п’ять голів у нинішньому розіграші кубка ліги, чотири з яких — «Волинь-Цементу». Довершили розгром гостей Дмитро Белов ударом головою та Андрій Власюк, який надіслав м’яч у ворота з близької відстані.

Здолбунівчани єдиний у матчі момент втратили за рахунку 1:0, коли Олександр Довгалець-молодший вибіг віч-на-віч з голкіпером, але переграти Антона Ситникова не зумів.

Таким чином, матч останнього туру в групі «В» кубка ліги, у якому 4 листопада у Здолбунові зустрінуться «Волинь-Цемент» та вінницька «Нива» перетвориться у просту формальність, адже вінничани та «Верес» уже забезпечили собі вихід до 1/8 фіналу.

Заключний матч у цьому році рівненський «Верес» зіграє на виїзді у неділю, 1 листопада, проти МФК «Миколаїв».