Тарас ШЕВЧЕНКО

Партнери

За Україну!

Поки все за планом [Випуск № 944]

Другу домашню перемогу поспіль здобув рівненський «Верес». Цього разу наша команда обіграла аутсайдера групи «А» другої ліги «Моршин» зі Стрия. Незважаючи на мінімальну перевагу в рахунку, за грою «Верес» цілком переважав суперника. Рівняни ще в першому таймі провели два м’ячі у ворота гостей, забезпечивши собі комфортний гандикап. Єдине, на що спромоглися футболісти «Моршина» — це відіграти один гол.

«Верес» — «Моршин» — 2:1 (2:0).

2 жовтня. 16.00. Рівне. Стадіон «Авангард». 1200 глядачів. 13 градусів. Оцінка поля — 3.

Судді: В.Федунець, Б.Бучинський (обидва — Тернопіль), Т.Соломчак (Бучач).

Рівне: Ситников, Бєлов, Новак, Васильєв, Попов, Поздеєв, Синчук-к (Шахов, 90), Гаврилюк (Мачуленко, 82), Євсеєв (Власюк, 71), Курилко, Дячук (Поліщук, 43; Новрузов). Запасні: Байрашевський, Войтович. Тренер: Андрій Ковтун.

Стрий: Михалевич, Басараб-к, Олійнич, Остренко (Боднар, 46), Мазур (Лебединський, 46), Павлів, Сало, Карпінець, Ковальчук, Притуляк (Хомин,46), Романишин (Нурідінов, 59). Запасні: Левицький, Астапкович, Продан. Тренер: Олександр Томах.

Голи: Дячук (22), Бєлов (41, з пенальті), Хомин (71).

Попередження: Остренко (36), Курилко (66), Басараб (67), Поліщук (74), Карпінець (75), Синчук (88).

«Верес» активно розпочав зустріч. Уже на 22 хвилині наша команда повела в рахунку. Гол видався ефектним. Євген Євсеєв увійшов до штрафного майданчика зліва, обіграв двох захисників і виконав простріл уздовж воріт, на який відгукнувся Сергій Дячук, потужним ударом увігнавши м’яч у сітку воріт. Невдовзі підопічні Олександра Томаха мали нагоду відігратися, але не зуміли нею скористатися. Антон Карпінець завдав підступного удару в ближній кут з лівого кута штрафної площі, але голкіперу рівнян Антону Ситникову вдалося ліквідувати небезпеку. За кілька хвилин до перерви захисники «Моршина» завалили у власній штрафній капітана господарів Дениса Синчука, і Дмитро Бєлов з пенальті подвоїв перевагу «Вереса». Удар нашого захисника в лівий нижній кут був настільки точним, що в голкіпера не лишалося жодних шансів на порятунок — 2:0.

Після відновлення гри рівняни продовжували контролювати ситуацію. Вони подовгу тримали м’яч, не поспішали, намагаючись втримати потрібний результат. У середині тайму до розгромного рахунок міг довести Олександр Поліщук після скидки Євсеєва, але на його удар воротар «Моршина» Олександр Михалевич зреагував. І одразу ж забили стрияни. Володимир Хомин отримав пас з глибини поля, утік від рівненських захисників і точно пробив повз Ситникова, що вибіг йому назустріч. Але цей гол можна вважати, швидше, прикрою випадковістю. Надалі футболісти «Вереса» грали значно уважніше, що дозволило їм довести гру до переможного фіналу.

Андрій Ковтун, головний тренер «Вереса»:

- Наша команда намагається грати в сучасний футбол. Рівень гри, продемонстрований сьогодні футболістами «Вереса», мене влаштовує. Не влаштовує інше — слабка реалізація моментів, а також епізод, під час якого ми пропустили гол.

Успіх у грі проти «Моршина» дозволив нашій команді піднятися одразу на сьоме місце у турнірній таблиці. Рівняни мають 10 очок після восьми проведених матчів. Щоправда, до лідерів ще далеко. Очолює таблицю «Буковина» — 20 очок (9 ігор).

Результати інших матчів 10 туру: «Динамо» — «Карпати-2» — 2:0, «Єдність» — «Буковина» — 2:3, ФК «Львів-2» — «Нива» — 0:3, «Рось» — МФК «Миколаїв» — 0:1.

Про справжню силу оновленого «Вереса» можна буде дізнатися вже після наступного туру. У суботу, 10 жовтня, рівняни вирушать до Чернівців, де проведуть матч проти лідера чемпіонату — «Буковини».