Тарас ШЕВЧЕНКО

Партнери

За Україну!

Скандальна нічия [Випуск № 943]

Ведучи в рахунку по ходу зустрічі, рівненський «Верес» не зміг втримати перевагу у виїзному матчі, пропустивши м’яч у відповідь уже в компенсований арбітром час. Наша команда продовжує перебувати на вже звичному для себе передостанньому місці турнірної таблиці. З підняттям вище знову доведеться зачекати.

«Нива» — «Верес» — 1:1 (0:1).

27 вересня. 16.00. Вінниця. Центральний міський стадіон. 2000 глядачів. 16 градусів. Оцінка поля — 3.

Судді: М.Кривоносов, О.Драчов, Є.Яковлєв (усі — Київ).

Вінниця: Гайдаржи, Варченко (Веретинський, 55), Найко, Гергелюк, Сахно, Бовтрук (Семіряк, 82), Пилявський (Лук’янець, 70), Герасимець, Пивовар (Сергійчук, 63), Адаменко (Кушка, 55), Козьбан. Запасні: Гребенюк, Драган. Тренер: Олег Федорчук.

Рівне: Ситников, Бєлов, Новак, Васильєв (Шахов, 89), Попов, Поздеєв, Євсеєв, Крохмалюк (Курилко, 70), Поліщук (Новрузов, 52; Любар, 85), Гаврилюк (Мочуленко, 52), Синчук. Тренер: Андрій Ковтун.

Голи: Гаврилюк (40), Кушка (90+3).

Попередження: Варченко (38), Адаменко (41), Євсеєв (62), Синчук (70), Гергелюк (78), Лук’янець (90+2).

Це була вже друга зустріч цих команд у сезоні. Трохи раніше «Верес» та «Нива» зійшлися в Рівному в рамках розіграшу Кубка ліги. Та гра завершилася перемогою гостей — 4:2. Цього разу рівняни зіграли вдаліше, щоправда перемогти так і не зуміли.

Матч у Вінниці пройшов у рівній боротьбі. У першому таймі обидві команди мали нагоди забити. У господарів на ударних позиціях опинялися Сергій Герасимець та Олексій Пивовар, але в першому випадку гравець не влучив як слід по м’ячу, а в другому рівнян врятував голкіпер Антон Ситников, який витягнув круглого з-під поперечини. У гостей втратили свої моменти Олександр Поліщук та Денис Синчук. За п’ять хвилин до перерви «Вересу» пощастило вийти вперед. Олександр Гаврилюк добив м’яч у ворота після удару здалеку Євгена Євсеєва і сейву у виконанні воротаря вінничан.

Після перерви господарі посилили тиск на ворота рівнян, але нічого особливо небезпечного довгий час створити не могли. Запам’ятався хіба що ще один «постріл» Пивовара, після якого знову свою майстерність довелося демонструвати Ситникову. Час спливав, і, здавалося, рівняни мають усі шанси здобути другу поспіль виїзну перемогу, але іншої думки були футболісти «Ниви». Господарі продовжували боротися до останніх секунд і на третій доданій хвилині добилися свого — після удару Сергія Кушки й рикошету м’яч опинився у воротах «Вереса» — 1:1.

Не вщухали пристрасті на стадіоні й після закінчення матчу. За свідченнями очевидців, вінницькі уболівальники протягом 15 хвилин не пускали суддівську бригаду до роздягальні. А одразу після фінального свистка трапилася сутичка між гравцем «Вереса» Дмитром Бєловим і вболівальником «Ниви». Очевидно, що обидва цих епізоди стануть предметом розгляду Дисциплінарного комітету ПФЛ.

Маючи у своєму активі 7 очок, рівненський «Верес» посідає передостаннє, десяте місце в таблиці чемпіонату. Лідерів двоє — це чернівецька «Буковина» та іллічівський «Бастіон», у яких на десять очок більше.

Результати інших матчів 9 туру: ФК «Львів-2» — «Рось» — 0:0, «Карпати-2» — «Бастіон» — 0:2, «Моршин» — «Єдність» — 2:2, «Буковина» — «Динамо» — 2:0.

Наступний матч рівненський «Верес» проведе сьогодні, 2 жовтня. На власному полі наша команда прийматиме «Моршин» зі Стрия. Початок гри о 16.00.