Тарас ШЕВЧЕНКО

Партнери

За Україну!

Ганьба в Парижі і очікувана перемога в Донецьку [Випуск № 1091]

Напередодні гри з ПСЖ Юрій Сьомін заявив, що модельним орієнтиром для його команди є футбол “Барселони”. І якщо Пеп Гвардіола сьогодні дивився це пародіювання на гру своєї екс-команди, йому було неймовірно соромно. За весь поєдинок кияни завдали аж два удари у ствір воріт суперника. Першого завдав Кранчар на 78-й хвилині!!!, а другого - Мігель Велозу, хоча це була скоріше подача, яка дивним для голкіпера парижан чином опинилася у сітці його воріт. На цьому вся “Барселона” закінчилася. А от парижани у штрафному майданчику Коваля робили все, що хотіли. Після трьох забитих м’ячів у першій половині гри навіть Ібрагімовічу вже було сумно на футбольному полі, і він відверто знущався з киян, намагаючись закинути м’яч за спину Ковалю. Господарі повністю віддали ініціативу “Динамо”, мовляв, давай, “Барселона”, покажи на що ти здатна, але динамівці продовжували борсатися в центрі поля. Оборони сьогодні у команди не було, центральна вісь намагалась допомагати обороні і її, відповідно, теж не було. Ну а про атаку київського клубу яскраво свідчить статистика ударів у ствір воріт, про яку було написано вище. Ярмоленко намагався бути активним, але без підтримки нічого не зміг зробити, Ідейе більшу частину ігрового часу провів без м’яча, Кранчар і Велозу постійно помилялися в простих ситуаціях, Михалик, Тайво і Сілва раз по раз втрачали своїх гравців. І лише Максим Коваль провів більш менш пристойний поєдинок, виручивши в деяких епізодах свою команду від ще більшого рахунку. Хоча, під кінець гри у молодого воротаря здали нерви і у четвертому пропущеному 50 відсотків його провини. Не вплинули на хід гри і заміни, проведені ЮрПаличем. Вукоєвіч розчинився на футбольному полі, Бетао хоч і виглядав упевненіше ніж Михалик, але рахунок вже був розгромним і ПСЖ просто перестав активно атакувати, Гусєв за п’ятнадцять хвилин на полі лише декілька разів доторкнувся до м’яча. У підсумку, повне фіаско російського послідовника Гвардіоли, який після матчу заявив, що матч “Динамо” програло з 20-ї до 30-ї хвилини. Так може не варто було і виходити на другий тайм, а відразу їхати у аеропорт? Технічні 3:0 не дуже відрізнялися б від підсумкових 4:1. А от донецький „Шахтар” на своєму рідному стадіоні очікувано переміг датський „Нордшеланд” – 2:0. Загалом, можна сказати, що цей матч виграв наставник “Шахтаря”. Він перехитрив свого візаві. Луческу цього разу попросив команду додати ближче до завершення тайму. Спрацювало на відмінно. Данці не витримали такого темпу та пропустили за хвилину до перерви. У другій половині “гірники” вже діяли у своїй манері. І чим ближче залишалося до фінального свистка, тим втомленішими ставали гості. Не знайшлося у них і свого Мессі (це, якщо пригадувати, що “Нордшелланд” перед матчем порівнювали з міні-”Барселоною”, так би мовити). Не було останніх пасів у данців. Абсолютно. У підсумку маємо цілком передбачувану перемогу “Шахтаря” завдяки дублю Мхітаряна. Тепер очікуємо, власне, найголовніших матчів цієї групи - з “Ювентусом” і “Челсі”. Останні перший поєдинок між собою зіграли внічию.
Юрко Славутич

„Це небачена ганьба” - Заваров про поразку “Динамо” від ПСЖ

Якби гравцям ПСЖ треба було забити шість чи сім м’ячів у ворота “Динамо”, вони легко це зробили б. Про це заявив колишній гравець “Динамо” Олександр Заваров.
“Я готовий крізь землю провалитися від того, що побачив. Це небачена ганьба. Коли я їду за кордон, мене досі сприймають як колишнього гравця великого клубу. Раніше я пишався командою, а тепер мені соромно. Подібної апатії, байдужості у людей, які носять літеру “Д” на футболці, я не пригадую”, - сказав він.
“У мене теж були програні ігри. Якось у полудневу спеку ми з “Динамо” поступилися в Ташкенті “Пахтакору” 0:3. Але то була спека і Ташкент. А так жахливо грати в Європі ми собі ніколи не дозволяли”, - запевнив екс-динамівець.
Заваров упевнений, що парижани “пошкодували” киян. “Якби Парижу треба було виграти з рахунком 6:0 чи 7:0, вони б це зробили. Ви подивіться, варто “Динамо” було забити, як французи розлютилися і тут же забили у відповідь. Слава Богу, що час закінчився і нас не довели до суцільної ганьби. З такою грою ми можемо перемагати лише “Карпати” та й то до певного часу”, - сказав він.
“Однозначно це не динамівська гра. Я повністю підписуюся під словами Леоніда Буряка про те, що команда 40 років сповідувала одні принципи гри, а зараз намагається сповідувати інші. Однак нічого не виходить. Це не схоже ні на гру “Спартака”, ні, тим більше на гру “Динамо”. Це взагалі ні на що не схоже”, - цитує Заварова gazeta.ua.