Партнери

За Україну!

Олімпійські ігри в Лондоні [Випуск № 1084]

Яна Шемякіна - олімпійська чемпіонка з фехтування на шпазі

У Лондоні у вирішальному поєдинку проти Брітти Хайдеманн українка під час додаткової хвилини зуміла схилити шальки терезів на власну користь.
Нагадаємо, в 1/16 фіналу Шемякіна здолала Любов Шутову з Росії, в 1/8-ій - Анну Марію Бранза з Румунії, в 1/4-ій - ще одну румунку Сімону Герман, а у півфіналі - Юцзі Сунь з Китаю.
Зазначимо, що до цього Яна ставала в особистій першості чемпіонкою Європи (у 2005 році) та брала бронзу у 2009-ому.
Фінал: Яна Шемякіна (Україна) - Брітта Хайдеманн (Німеччина) - 9:8 (0:0, 3:2, 5:6, 1:0

В україни друге золото на олімпіаді

Збірна України з академічного веслування виграла золоту медаль на олімпіаді в Лондоні.
Дівчата захопили лідерство з перших хвилин і втримали протягом всіх 2000 метрів дистанції. Олімпійськими чемпіонками стали Катерина Тарасенко, Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова, Яна Дементьєва з резульатом- 6:35.93.
Українські дівчата вперше в українській історії виграли медаль в цьому виді.
За збігом обставин дівчат нагородив керівник НОК Сергій Бубка, який брав участь у церемонії нагородження.
В України – чотири бронзи
Українка Юлія Каліна виграла бронзову медаль у важкій атлетиці у вазі до 58 кг.Результат українки - 235 кг (106+129). Золото у цій категорії з новим олімпійським рекордом здобула Лі Сюеинь з Китаю.
Зазначимо, що це перша серйозна нагорода для Каліни у кар’єрі, яка у Лондоні показала, між іншим, свій абсолютний рекорд.
Олена Костевич завоювала дві бронзові медалі у стрільбі .29 липня Костевич здобула свою першу бронзову медаль у стрільбі на 10 метрів з пневматичного пістолета та 1 серпня другу бронзу  у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 м.
Українка Ольга Харлан виборола бронзову медаль в олімпійському турнірі шаблісток.
Українка поборола американку Маріель Загуніс.
Як відомо, в українському заліку станом на вечір середи два золота і чотири бронзи.
У загальному заліку Олімпіади-2012 Україна станом на 1 серпня на 13 місці.

В України забрали бронзову медаль

В України забрали бронзові нагороди у командних змаганнях зі спортивної гімнастики на Олімпіаді-2012.
Спочатку на офіційному сайті Ігор з’явилася інформація, що на другій сходинці у підсумку опинилися японці.
У підсумку з’ясувалося, що вже після завершення виступів представники Японії звернулися до арбітрів з вимогою переглянути результат свого представника на коні.
Спочатку судді поставили йому 13.466, але потім збільшили його бал на 0.7.
Водночас, Україна опустилася на четверте місце...