Рівненський обласний народний тижневик
Заснований Уласом Самчуком у 1941 році,
відновлений Василем Червонієм у 1991 році
недiля
22
квітня
Випуск
№ 1368 2018 рік
…І забудеться срамотня
Давняя година,
І оживе добра слава,
Слава України!

Тарас ШЕВЧЕНКО

Партнери

За Україну!

Календар матчів чемпіонату України з футболу 2012-2013 [Випуск № 1081]

Прем’єр-ліга. Літо-осінь

Тур 1
13 липня, П’ятниця
Волинь (Луцьк) - Карпати (Львів)

14 липня, Субота
Зоря (Луганськ) - Металург (Запоріжжя)
Динамо (Київ) - Металург (Донецьк)
Чорноморець (Одеса) - Говерла (Ужгород)
Металіст (Харків) - Іллічівець (Маріуполь)

15 липня, Неділя
Ворскла (Полтава) - Кривбас (Кривий Ріг)
Шахтар (Донецьк) - Арсенал (Київ)
Дніпро (Дніпропетровськ) - Таврія (Сімферополь)

Тур 2
20 липня, П’ятниця
Кривбас (Кривий Ріг) - Чорноморець (Одеса)

21 липня, Субота
Говерла (Ужгород) - Шахтар (Донецьк)
Карпати (Львів) - Іллічівець (Маріуполь)
Таврія (Сімферополь) - Металіст (Харків)
Металург (Запоріжжя) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Волинь (Луцьк) - Ворскла (Полтава)
Арсенал (Київ) - Динамо (Київ)
Металург (Донецьк) - Зоря (Луганськ)

Тур 3
27 липня, П’ятниця
Динамо (Київ) - Говерла (Ужгород)

28 липня, Субота
Іллічівець (Маріуполь) - Таврія (Сімферополь)
Ворскла (Полтава) - Карпати (Львів)
Металіст (Харків) - Металург (Запоріжжя)
Чорноморець (Одеса) - Волинь (Луцьк)

29 липня, Неділя
Шахтар (Донецьк) - Кривбас (Кривий Ріг)
Дніпро (Дніпропетровськ) - Металург (Донецьк)
Зоря (Луганськ) - Арсенал (Київ)

Тур 4
4 серпня, Субота
Кривбас (Кривий Ріг) - Динамо (Київ)
Ворскла (Полтава) - Чорноморець (Одеса)
Металург (Запоріжжя) - Іллічівець (Маріуполь)
Карпати (Львів) - Таврія (Сімферополь)
Арсенал (Київ) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Металург (Донецьк) - Металіст (Харків)
Говерла (Ужгород) - Зоря (Луганськ)
Волинь (Луцьк) - Шахтар (Донецьк)

Тур 5
11 серпня, Субота
Шахтар (Донецьк) - Ворскла (Полтава)
Іллічівець (Маріуполь) - Металург (Донецьк)
Дніпро (Дніпропетровськ) - Говерла (Ужгород)
Зоря (Луганськ) - Кривбас (Кривий Ріг)
Динамо (Київ) - Волинь (Луцьк)
Металіст (Харків) - Арсенал (Київ)
Таврія (Сімферополь) - Металург (Запоріжжя)
Чорноморець (Одеса) - Карпати (Львів)

Тур 6
18 серпня, Субота
Металург (Донецьк) - Таврія (Сімферополь)
Говерла (Ужгород) - Металіст (Харків)
Волинь (Луцьк) - Зоря (Луганськ)
Арсенал (Київ) - Іллічівець (Маріуполь)
Карпати (Львів) - Металург (Запоріжжя)
Ворскла (Полтава) - Динамо (Київ)
Чорноморець (Одеса) - Шахтар (Донецьк)
Кривбас (Кривий Ріг) - Дніпро (Дніпропетровськ)

Тур 7
25 серпня, Субота
Металіст (Харків) - Кривбас (Кривий Ріг)
Дніпро (Дніпропетровськ) - Волинь (Луцьк)
Металург (Запоріжжя) - Металург (Донецьк)
Шахтар (Донецьк) - Карпати (Львів)
Динамо (Київ) - Чорноморець (Одеса)
Таврія (Сімферополь) - Арсенал (Київ)
Іллічівець (Маріуполь) - Говерла (Ужгород)
Зоря (Луганськ) - Ворскла (Полтава)

Тур 8
1 вересня, Субота
Волинь (Луцьк) - Металіст (Харків)
Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ)
Ворскла (Полтава) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Карпати (Львів) - Металург (Донецьк)
Кривбас (Кривий Ріг) - Іллічівець (Маріуполь)
Говерла (Ужгород) - Таврія (Сімферополь)
Арсенал (Київ) - Металург (Запоріжжя)
Чорноморець (Одеса) - Зоря (Луганськ)

Тур 9
15 вересня , Субота
Металург (Донецьк) - Арсенал (Київ)
Металург (Запоріжжя) - Говерла (Ужгород)
Таврія (Сімферополь) - Кривбас (Кривий Ріг)
Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк)
Дніпро (Дніпропетровськ) - Чорноморець (Одеса)
Іллічівець (Маріуполь) - Волинь (Луцьк)
Динамо (Київ) - Карпати (Львів)
Металіст (Харків) - Ворскла (Полтава)

Тур 10
29 вересня, Субота
Чорноморець (Одеса) - Металіст (Харків)
Динамо (Київ) - Зоря (Луганськ)
Говерла (Ужгород) - Металург (Донецьк)
Ворскла (Полтава) - Іллічівець (Маріуполь)
Волинь (Луцьк) - Таврія (Сімферополь)
Шахтар (Донецьк) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Карпати (Львів) - Арсенал (Київ)
Кривбас (Кривий Ріг) - Металург (Запоріжжя)

Тур 11
6 жовтня, Субота
Металіст (Харків) - Шахтар (Донецьк)
Таврія (Сімферополь) - Ворскла (Полтава)
Арсенал (Київ) - Говерла (Ужгород)
Металург (Запоріжжя) - Волинь (Луцьк)
Іллічівець (Маріуполь) - Чорноморець (Одеса)
Металург (Донецьк) - Кривбас (Кривий Ріг)
Зоря (Луганськ) - Карпати (Львів)
Дніпро (Дніпропетровськ) - Динамо (Київ)

Тур 12
20 жовтня , Субота
Волинь (Луцьк) - Металург (Донецьк)
Карпати (Львів) - Говерла (Ужгород)
Кривбас (Кривий Ріг) - Арсенал (Київ)
Зоря (Луганськ) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Динамо (Київ) - Металіст (Харків)
Шахтар (Донецьк) - Іллічівець (Маріуполь)
Чорноморець (Одеса) - Таврія (Сімферополь)
Ворскла (Полтава) - Металург (Запоріжжя)

Тур 13
27 жовтня , Субота
Металіст (Харків) - Зоря (Луганськ)
Дніпро (Дніпропетровськ) - Карпати (Львів)
Металург (Запоріжжя) - Чорноморець (Одеса)
Таврія (Сімферополь) - Шахтар (Донецьк)
Іллічівець (Маріуполь) - Динамо (Київ)
Говерла (Ужгород) - Кривбас (Кривий Ріг)
Арсенал (Київ) - Волинь (Луцьк)
Металург (Донецьк) - Ворскла (Полтава)

Тур 14
3 листопада, Субота
Зоря (Луганськ) - Іллічівець (Маріуполь)
Дніпро (Дніпропетровськ) - Металіст (Харків)
Чорноморець (Одеса) - Металург (Донецьк)
Ворскла (Полтава) - Арсенал (Київ)
Волинь (Луцьк) - Говерла (Ужгород)
Шахтар (Донецьк) - Металург (Запоріжжя)
Карпати (Львів) - Кривбас (Кривий Ріг)
Динамо (Київ) - Таврія (Сімферополь)

Тур 15
10 листопада, Субота
Кривбас (Кривий Ріг) - Волинь (Луцьк)
Іллічівець (Маріуполь) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Говерла (Ужгород) - Ворскла (Полтава)
Таврія (Сімферополь) - Зоря (Луганськ)
Металург (Донецьк) - Шахтар (Донецьк)
Металург (Запоріжжя) - Динамо (Київ)
Арсенал (Київ) - Чорноморець (Одеса)
Металіст (Харків) - Карпати (Львів)

Тур 16
17 листопада, Субота
Іллічівець (Маріуполь) - Металіст (Харків)
Говерла (Ужгород) - Чорноморець (Одеса)
Карпати (Львів) - Волинь (Луцьк)
Арсенал (Київ) - Шахтар (Донецьк)
Металург (Донецьк) - Динамо (Київ)
Металург (Запоріжжя) - Зоря (Луганськ)
Таврія (Сімферополь) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Кривбас (Кривий Ріг) - Ворскла (Полтава)

Тур 17
24 листопада, Субота
Дніпро (Дніпропетровськ) - Металург (Запоріжжя)
Зоря (Луганськ) - Металург (Донецьк)
Динамо (Київ) - Арсенал (Київ)
Чорноморець (Одеса) - Кривбас (Кривий Ріг)
Ворскла (Полтава) - Волинь (Луцьк)
Іллічівець (Маріуполь) - Карпати (Львів)
Шахтар (Донецьк) - Говерла (Ужгород)
Металіст (Харків) - Таврія (Сімферополь)

Тур 18
1 грудня, Субота
Металург (Запоріжжя) - Металіст (Харків)
Волинь (Луцьк) - Чорноморець (Одеса)
Металург (Донецьк) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Карпати (Львів) - Ворскла (Полтава)
Таврія (Сімферополь) - Іллічівець (Маріуполь)
Кривбас (Кривий Ріг) - Шахтар (Донецьк)
Говерла (Ужгород) - Динамо (Київ)
Арсенал (Київ) - Зоря (Луганськ)

до статтей...

Стрічка новин

Вся стрічка новин

  Рівненський обласний тижневик „Волинь”
Всі права застережено ©2000 - 2011 рр.