Рівненський обласний народний тижневик
Заснований Уласом Самчуком у 1941 році,
відновлений Василем Червонієм у 1991 році
п'ятниця
22
вересня
Випуск
№ 1338 2017 рік
…І забудеться срамотня
Давняя година,
І оживе добра слава,
Слава України!

Тарас ШЕВЧЕНКО

Партнери

За Україну!

Календар матчів Євро-2012: [Випуск № 1075]

1-й тур

Матч 1: Варшава, 8 червня, 19:00.   Польща — Греція (Перший, Футбол)
Матч 2: Вроцлав, 8 червня,  21:45.   Росія — Чехія (Україна, Футбол)
Матч 3: Харків, 9 червня,  19:00.   Нідерланди — Данія (Перший, Футбол)
Матч 4: Львів, 9 червня,  21:45.   Німеччина — Португалія (Україна, Футбол)
Матч 5: Гданськ, 10 червня, 19:00.   Іспанія — Італія (Перший, Футбол)
Матч 6: Познань, 10 червня, 21:45.   Ірландія — Хорватія (Україна, Футбол)
Матч 7: Донецьк, 11 червня, 19:00.   Франція — Англія (Перший, Футбол)
Матч 8: Київ, 11 червня, 21:45.   Україна — Швеція (Україна, Футбол)

2-й тур

Матч 9:  Вроцлав, 12 червня, 19:00.   Греція — Чехія (Перший, Футбол)
Матч 10: Варшава, 12 червня, 21:45.   Польща — Росія (Україна, Футбол)
Матч 11: Львів, 13 червня, 19:00.   Данія — Португалія (Перший, Футбол)
Матч 12: Харків, 13 червня, 21:45.   Нідерланди — Німеччина (Україна, Футбол)
Матч 13: Познань, 14 червня, 19:00.   Італія — Хорватія (Перший, Футбол)
Матч 14: Гданськ, 14 червня, 21:45.   Іспанія — Ірландія (Україна, Футбол)
Матч 15: Київ, 15 червня, 19:00.   Швеція — Англія (Перший, Футбол)
Матч 16: Донецьк, 15 червня, 21:45.   Україна — Франція (Україна, Футбол)
 

3-й тур

Матч 17: Вроцлав, 16 червня, 21:45.   Чехія — Польща
Матч 18: Варшава, 16 червня, 21:45.   Греція — Росія
Матч 19: Харків, 17 червня, 21:45.   Португалія — Нідерланди
Матч 20: Львів, 17 червня, 21:45.   Данія — Німеччина
Матч 21: Гданськ, 18 червня, 21:45.   Хорватія — Іспанія
Матч 22: Познань, 18 червня, 21:45.  Італія — Ірландія
Матч 23: Донецьк, 19 червня, 21:45.   Англія — Україна
Матч 24: Київ, 19 червня, 21:45.   Швеція — Франція

 Чвертьфінали

Матч 25: Варшава, 20 червня, 21:45.   Переможець групи А — 2-е місце в групі В
Матч 26: Гданськ, 21 червня, 21:45.   Переможець групи В — 2-е місце в групі А
Матч 27: Донецьк, 22 червня, 21:45.   Переможець групи С — 2- місце в групі D
Матч 28: Київ, 23 червня, 21:45.   Переможець групи D — 2-е місце в групі C
 

Півфінали

Матч 29: Донецьк,  27 червня, 21:45.   Переможець матчу 25 — Переможець матчу 27
Матч 30: Варшава, 28 червня, 21:45. Переможець матчу 26 — Переможець матчу 28
 

Фінал

Матч 31: Київ, 1 липня,  21:45. (Перший, Україна, Футбол)

Група А
1. Польща
2. Греція
3. Росія
4. Чехія

Група C
1. Іспанія
2. Італія
3. Ірландія
4. Хорватія

Група B
1. Нідерланди
2. Данія
3. Німеччина
4. Португалія

Група D
1. Україна
2. Швеція
3. Франція
4. Англія

до статтей...

Стрічка новин

Вся стрічка новин

  Рівненський обласний тижневик „Волинь”
Всі права застережено ©2000 - 2011 рр.